Tablice magnetyczne elastyczne

Tablica magnetyczna elastyczna - folia do gazetek ściennychTego typu folii magnetycznej nie przykłada się do podkładu magnetycznego, ale wyroby magnetyczne do niej. Folia posiada warstwę samoprzylepną do mocowania na powierzchni podkładowej (np. szafa lub ściana). Z drugiej strony posiada białą błyszczącą powierzchnię, na której można pisać pisakiem.

Grubość folii wynosi 1 mm a szerokość 0,60 m. Folie są pakowane w rolkach, ale klientom utniemy dowolną długość. 

Przed naklejeniem folii na powierzchnię podłoża należy folię wyprostować. Jeżeli warstwa samoprzylepna nie trzyma folii dostatecznie dobrze na podłożu (w wyniku pamięci kształtu, struktury podłoża, itp.), należy przykleić folię do podłoża używając w tym celu odpowiedniego kleju.

Klejenie tablicy magnetycznej

Korzystanie z tablicy magnetycznej

 

Sprzedaż online

W naszym e-shopie można wybrać z bogatej oferty

Kupić tablice magnetyczne w e-shopie

Produkty magnetyczne powiązane

Folia magnetyczna

Folie magnetyczne

Folie magnetyczne sprzedajemy w różnych kolorach i wykonaniach. Nadają się jako nośnik reklamy. Można ją łatwo ciąć nożycami.

Pasek magnetyczny

Paski magnetyczne

Taśmę magnetyczną przylepić warstwą samoprzylepną do dowolnego przedmiotu, który następnie można umocować na magnetycznej powierzchni.

Tabliczka magnetyczna

Tabliczki magnetyczne - profile C

Tabliczka magnetyczna jest najczęściej używana w ewidencji magazynowej do oznaczania regałów lub też do oznaczania ościeżnic drzwi.

Papier magnetyczny

Papiery magnetyczne fotograficzne

Magnetyczny papier fotograficzny jest produkowany w formacie A4, można na nim bez obaw drukować na drukarkach laserowych i atramentowych.

Klasyczne kieszenie magnetyczne

Klasyczne kieszenie magnetyczne

Kieszeń magnetyczna jest używana w magazynach do oznaczania regałów lub przy produkcji do oznaczania procesów produkcyjnych.

Kieszenie magnetyczne z ramką

Kieszenie magnetyczne z ramką

Kieszeń ma pasek magnetyczny na całym obwodzie ramki. Chroni dokumenty przed kurzem i zabrudzeniem.

Kieszenie magnetyczne z wycięciem

Kieszenie magnetyczne z wycięciem

Kieszeń ma pasek magnetyczny na całym obwodzie. Na włożonym papierze można łatwo pisać i nie trzeba wyciągać go z kieszeni.

Kieszeń magnetyczna z zagięciem

Kieszenie magnetyczne z zagięciem

Kieszeń ma otwartą górną krawędź, do której można wsunąć kartkę papieru a następnie przyczepić kieszeń do metalowej powierzchni.

Kieszenie magnetyczne do powierzchni niemagnetycznych

Kieszenie magnetyczne do powierzchni niemagnetycznych

Ta kieszeń magnetyczna różni się od wszystkich innych, które znasz. W tylnej części posiada naklejkę, która umożliwia jej przymocowanie na powierzchnię niemagnetyczną.