Miotła magnetyczna na hak holowniczy samochodu

Miotła magnetyczna na hak holowniczy samochodu (MM 2000 UP)

Miotła magnetyczna na hak holowniczy samochodu Miotła magnetyczna służy do zbierania magnetycznych zanieczyszczeń metalowych  - wyraźnie obniża ryzyko przebicia ogumienia. W bardzo prosty sposób mocuje się ją na haku samochodu. Metale są automatycznie wychwytywane podczas jazdy . Doskonale sprawdza się u służb drogowych w ramach utrzymania i sprzątania dróg z drobnych metalowych przedmiotów. Szerokość powierzchni magnetycznej wynosi 2 000 mm, masa miotły wynosi 115 kg. Miotłą łatwo się manipuluje i dobrze się ją czyści.

Rysunek miotły magnetycznejGłówne właściwości miotły magnetycznej

  • rama miotły jest oświetlona
  • wysoka skuteczność – posiada bardzo silne magnesy NdFeB
  • miotła jest nastawna na wysokość (30 - 100 mm)
  • Hak holowniczy do umocowania miotły magnetycznejdla zapewnienia skuteczności prędkość samochodu nie powinna przekraczać 25 km/h
  • wysokość nad jezdnią do 7 cm
  • odporność – miotła jest wykonana ze stali nierdzewnej
  • nie jest homologowana do stosowania w ruchu drogowym – mogą jej używać tylko podmioty z wyjątkiem ustawowym

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza. Skontaktuj się z nami

Sprzedajemy też inne miotły magnetyczne

Miotła magnetyczna z magnesami ferrytowymi

Miotły magnetyczne z magnesami ferrytowymi

Miotły magnetyczne umożliwiają zbieranie metalowych zanieczyszczeń na podłogach (wiórów, gwoździ, pyłu po szlifowaniu) w warsztatach, halach fabrycznych lub na parkingach. Dzięki nastawnej wysokości jazdy miotła magnetyczna może być używana również na nieutwardzonej nawierzchni. Model z kółkami umieszczonymi z tyłu jest przeznaczony do sprzątania przy samej maszynie lub ścianie.

Miotła magnetyczna z magnesami neodymowymi

Miotły magnetyczne z magnesami neodymowymi

Miotły magnetyczne umożliwiają zbieranie metalowych zanieczyszczeń z podłóg (wiórów, gwoździ, pyłu po szlifowaniu) w warsztatach, halach fabrycznych lub na parkingach. Dzięki nastawnej wysokości jazdy miotła magnetyczna może być używana również na nieutwardzonej nawierzchni. Model z magnesami neodymowymi charakteryzuje wysoka skuteczność sprzątania.

Miotła magnetyczna o szerokości 1000 mm

Miotły magnetyczne o szerokości 1000 mm

Miotły magnetyczne o szerokości 1000 mm znajdą zastosowanie przede wszystkim do sprzątania większych powierzchni. Używając tej miotły zaoszczędzą Państwo czas spędzony na sprzątaniu i zapobiegną wznoszeniu pyłu podczas zamiatania. Miotła jest też wyposażona w pomocniczy stojak, który ułatwia manipulację podczas czyszczenia.

Miotła magnetyczna do wózków widłowych

Miotła magnetyczna do wózków widłowych

Miotła magnetyczna do wózków widłowych można łatwo umieścić na widłach wózka widłowego. Jest przeznaczona przede wszystkim do zbierania metalowych zanieczyszczeń na dużych powierzchniach. Miotłą dobrze się manipuluje i w prosty sposób się czyści.

Miotła magnetyczna do wózków czyszczących

Miotły magnetyczne do wózków czyszczących

Miotła magnetyczna do wózków czyszczących zazwyczaj umieszczana jest na przedniej lub tylnej części wózka. Przeznaczona jest głównie do zbierania zanieczyszczeń metalowych z dużych powierzchni. Manipulacja i czyszczenie miotły jest bardzo proste.

Miotła magnetyczna do wielkich powierzchni i na powierzchnie lotnisk

Miotły magnetyczne do wielkich powierzchni i na powierzchnie lotnisk

Miotła magnetyczna służy do zbierania metalowych zanieczyszczeń (wiórów, gwoździ, szczecin z metalowych szczotek) z powierzchni lotnisk. Miotłę można łatwo podłączyć za pojazd wyposażony w urządzenie sprzęgające. Używając miotły magnetycznej wyraźnie ogranicza się występowanie metalowych przedmiotów na pasach lotniskowych.