Miotły magnetyczne do wielkich powierzchni i na powierzchnie lotnisk

Miotła magnetyczna do wielkich powierzchni o szerokości 3 000 mm

Zamiatacze magnetyczne na powierzchnie lotnisk Miotła magnetyczna służy do zbierania metalowych zanieczyszczeń (wiórów, gwoździ, szczecin z metalowych szczotek) z powierzchni lotnisk. Miotłę można łatwo podłączyć za pojazd wyposażony w urządzenie sprzęgające. Używając miotły magnetycznej wyraźnie ogranicza się występowanie metalowych przedmiotów na pasach lotniskowych i poprawia w ten sposób bezpieczeństwo lotniska. Miotła magnetyczna posiada bardzo silne magnesy neodymowe

Zalety miotły magnetycznej

 • szybkie sprzątanie powierzchni, ograniczenie defektów ogumienia i zranień
 • oszczędność czasu, wysoka efektywność pracy
 • łatwa manipulacja
 • proste czyszczenie – mechanizm dźwigniowy
 • szerokość powierzchni magnetycznej 3000 mm – na życzenie wyprodukujemy też inną długość
 • wykonanie ze stali nierdzewnej
 • wysoka odporność

Sprzątanie powierzchni lotniska

 

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza. Skontaktuj się z nami

 

Miotła magnetyczna do wielkich powierzchni o szerokości 9 000 mm

Miotła magnetyczna do wielkich powierzchni o szerokości 9 000 mmMiotła magnetyczna składa się z trzech osobnych wózków, które można połączyć w jeden zespół. Wózek główny na oś z regulacją wysokości w zakresie 280-480 mm od jezdni, zaś dwa dodatkowe wózki mają oś zamontowaną na stałe. Wysokość trzech wózków wynosi 120 mm.  Miotła ma regulowaną wysokość w zakresie 40-120 mm nad jezdnią i jest wyposażona w plastikowe ślizgacze (ochrony) przed kontaktem z jezdnią.  Wózki mają regulowaną wysokość kół jezdnych w celu zagwarantowania łatwego przyłączenia i maniupulacji.

Przyłączanie wózków do zespołu

Miotła magnetyczna do wielkich powierzchni – wózki obok siebieGłówny wózek ma wysuwane ramiona o długości wysunięcia ok. 1 200 mm. Na końcach ramion znajdują się kule służące do przyłączenia wózków bocznych. Wszystko oprócz osi można regulować bez pomocy narzędzi.

Miotła magnetyczna do wielkich powierzchni – wózki za sobąWózki można łączyć obok siebie (maksymalna szerokość 9 480 mm) lub przy wyprzedzaniu oraz innej manipulacji za sobą (szerokość 3 680 mm).

Masa całego zespołu wynosi ok. 790 kg. Wózki są wyposażone w lampy LED oraz oznakowanie ostrzegawcze (naklejki).

Przykłady użycia

 • Pasy startowe, transportery i stojaki na lotniskach
 • Wielkopowierzchniowe parkingi
 • Tory samochodowe i motocyklowe
 • Obszary zakładów przemysłowych
 • Centra logistyczne

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza. Skontaktuj się z nami

Sprzedajemy też inne miotły magnetyczne

Miotła magnetyczna z magnesami ferrytowymi

Miotły magnetyczne z magnesami ferrytowymi

Miotły magnetyczne umożliwiają zbieranie metalowych zanieczyszczeń na podłogach (wiórów, gwoździ, pyłu po szlifowaniu) w warsztatach, halach fabrycznych lub na parkingach. Dzięki nastawnej wysokości jazdy miotła magnetyczna może być używana również na nieutwardzonej nawierzchni. Model z kółkami umieszczonymi z tyłu jest przeznaczony do sprzątania przy samej maszynie lub ścianie.

Miotła magnetyczna z magnesami neodymowymi

Miotły magnetyczne z magnesami neodymowymi

Miotły magnetyczne umożliwiają zbieranie metalowych zanieczyszczeń z podłóg (wiórów, gwoździ, pyłu po szlifowaniu) w warsztatach, halach fabrycznych lub na parkingach. Dzięki nastawnej wysokości jazdy miotła magnetyczna może być używana również na nieutwardzonej nawierzchni. Model z magnesami neodymowymi charakteryzuje wysoka skuteczność sprzątania.

Miotła magnetyczna o szerokości 1000 mm

Miotły magnetyczne o szerokości 1000 mm

Miotły magnetyczne o szerokości 1000 mm znajdą zastosowanie przede wszystkim do sprzątania większych powierzchni. Używając tej miotły zaoszczędzą Państwo czas spędzony na sprzątaniu i zapobiegną wznoszeniu pyłu podczas zamiatania. Miotła jest też wyposażona w pomocniczy stojak, który ułatwia manipulację podczas czyszczenia.

Miotła magnetyczna do wózków widłowych

Miotła magnetyczna do wózków widłowych

Miotła magnetyczna do wózków widłowych można łatwo umieścić na widłach wózka widłowego. Jest przeznaczona przede wszystkim do zbierania metalowych zanieczyszczeń na dużych powierzchniach. Miotłą dobrze się manipuluje i w prosty sposób się czyści.

Miotła magnetyczna na hak holowniczy samochodu

Miotły magnetyczne na hak holowniczy samochodu

Miotła magnetyczna służy do zbierania zanieczyszczeń magnetycznych – wyraźne zmniejszenie ryzyka przebicia ogumienia. W bardzo prosty sposób mocuje się ją na haku holowniczym samochodu. Metale są automatycznie wychwytywane podczas jazdy.

Miotła magnetyczna do wózków czyszczących

Miotły magnetyczne do wózków czyszczących

Miotła magnetyczna do wózków czyszczących zazwyczaj umieszczana jest na przedniej lub tylnej części wózka. Przeznaczona jest głównie do zbierania zanieczyszczeń metalowych z dużych powierzchni. Manipulacja i czyszczenie miotły jest bardzo proste.