Papiery magnetyczne

Magnetyczny papier fotograficznyNajlepszy, najszybszy i najłatwiejszy sposób wykonania fotografii magnetycznej w Twoim domu!

Najzabawniejszy wyrób magnetyczny na świecie. Zrób fajne zdjęcie z imprezy lub na urlopie, wydrukuj je na papierze magnetycznym i umieść na lodówce. Niepowtarzalne wspomnienia będą stale przed Tobą! Przygotuj nietradycyjny prezent dla swoich bliskich!

Fotka na magnetickém papíruMagnetyczny papier fotograficzny jest produkowany w formacie A4, można na nim bez obaw drukować na drukarkach laserowych i atramentowych. Papier magnetyczny można łatwo ciąć.

Sprzedaż online papierów magnetycznych

W naszym e-shopie można wybrać z bogatej oferty

Kupić papiery magnetyczne w e-shopie

 

Produkty magnetyczne powiązane

Folia magnetyczna

Folie magnetyczne

Folie magnetyczne sprzedajemy w różnych kolorach i wykonaniach. Nadają się jako nośnik reklamy. Można ją łatwo ciąć nożycami.

Tablica magnetyczna elastyczna

Tablice magnetyczne elastyczne

Folia posiada warstwę samoprzylepną do mocowania na powierzchni podkładowej. Z drugiej strony ma białą błyszczącą powierzchnię.

Pasek magnetyczny

Paski magnetyczne

Taśmę magnetyczną przylepić warstwą samoprzylepną do dowolnego przedmiotu, który następnie można umocować na magnetycznej powierzchni.

Tabliczka magnetyczna

Tabliczki magnetyczne - profile C

Tabliczka magnetyczna jest najczęściej używana w ewidencji magazynowej do oznaczania regałów lub też do oznaczania ościeżnic drzwi.

Klasyczne kieszenie magnetyczne

Klasyczne kieszenie magnetyczne

Kieszeń magnetyczna jest używana w magazynach do oznaczania regałów lub przy produkcji do oznaczania procesów produkcyjnych.

Kieszenie magnetyczne z ramką

Kieszenie magnetyczne z ramką

Kieszeń ma pasek magnetyczny na całym obwodzie ramki. Chroni dokumenty przed kurzem i zabrudzeniem.

Kieszenie magnetyczne z wycięciem

Kieszenie magnetyczne z wycięciem

Kieszeń ma pasek magnetyczny na całym obwodzie. Na włożonym papierze można łatwo pisać i nie trzeba wyciągać go z kieszeni.

Kieszeń magnetyczna z zagięciem

Kieszenie magnetyczne z zagięciem

Kieszeń ma otwartą górną krawędź, do której można wsunąć kartkę papieru a następnie przyczepić kieszeń do metalowej powierzchni.

Kieszenie magnetyczne do powierzchni niemagnetycznych

Kieszenie magnetyczne do powierzchni niemagnetycznych

Ta kieszeń magnetyczna różni się od wszystkich innych, które znasz. W tylnej części posiada naklejkę, która umożliwia jej przymocowanie na powierzchnię niemagnetyczną.