Komplety XXL

Przygotowaliśmy dla Państwa kolejną bardzo ciekawą nowość. Dla kilku wybranych produktów przygotowaliśmy specjalne opakowanie hurtowe - wyroby pakowane po kilka metrów lub kilka sztuk. Komplety XXL można kupić w naszym sklepie internetowym za korzystne ceny.

Komplety XXL
Komplety XXL

Magnesy kolorowe okrągłe

Magnesy kolorowe okrągłe w kolorze białym, czerwonym, niebieskim, zielonym lub żółtym oferujemy w kompletach po 126 szt. w korzystnej cenie 157,65 PLN. Magnesy te znajdą zastosowanie nie tylko w biurach, ale np. również w szkołach. Chodzi o magnesy o wielkości 20x5 mm.

Magnesy ferrytowe

Magnesy ferrytowe w kształcie cylindra znajdą Państwo u nas w sklepie internetowym, w kompletach po 185 szt. w rozmiarach 16x5 mm lub 20x5 mm.

Magnesy na pasek

Magnesy na pasek w opakowaniu hurtowym, zawierającym 10 szt. magnesów. Z pomocą sprzączki na tylnej stronie magnes można umocować na pasek. Dzięki mocnemu magnesowi podczas pracy można mieć bezpiecznie w zasięgu ręki metalowe śruby, wkręty lub gwoździe.

Folie magnetyczne

Oferujemy kilka kompletów folii magnetycznych o różnej grubości (0,4 mm – 1 mm). Chodzi o folie magnetyczne bez wykończenia powierzchni o długości zawsze 5 m. 

Kieszenie magnetyczne

Kieszenie magnetyczne przede wszystkim chronią włożoną kartkę papieru przed uszkodzeniem, można je umocować na jakikolwiek metalowy podkład. W promocyjnych kompletach XXL oferujemy następujące typy kieszeni magnetycznych: klasyczne kieszenie magnetyczne, kieszenie magnetyczne z ramką i kieszenie magnetyczne z wycięciem. Chodzi o komplety 20 szt. 

Kłamerki magnetyczne

Kłamerki magnetyczne w kilku atrakcyjnych kolorach – w czerwonym, niebieskim, żółtym i zielonym, w kompletach po 10 szt.

Taśmy magnetyczne

Taśmy magnetyczne z silną warstwą samoprzylepną oferujemy w komplecie po 10 m.

Magnesy meblowe

Magnesy meblowe w kompletach po 5 szt. Chodzi o magnesy meblowe w kolorze białym lub czarnym.

Magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe w kształcie cylindra w kompletach od 25 do 100 szt. Komplety XXL magnesów neodymowych są dostępne w różnych wielkościach tych magnesów.

Samoprzylepne folie magnetyczne

Samoprzylepne folie magnetyczne o długości 5 m, folia o grubości od 0,5 do 1 mm, w sklepie internetowym w korzystnej cenie.

Sprzedaż online: Komplety XXL

W naszym e-shopie można wybrać z bogatej oferty

Kup Komplety XXL w e-sklepie