Szkolne magnesy

Oferujemy wiele rodzajów magnesów szkolnych. Do wyboru macie Państwo klasyczne czarne magnesy szkolne, magnesy kolorowe, magnesy w plastikowej oraz metalowej obudowie a także cyfry magnetyczne. 

 

Szkolne magnesy
Szkolne magnesy

 

Cyfry magnetyczne to idealna pomoc dydaktyczna dla najmłodszych uczniów, którzy mogą bez stresu uczyć się podstaw matematyki.

 

Magnes ferrytowy to klasyczny, czarny magnes szkolny. Jest odpowiedni szczególnie do mocowania obrazków oraz plansz z tekstami na tablicach.

 

Sprzedajemy również kolorowe magnesy w pięciu podstawowych kolorach. Magnesy nie mają ostrych rogów, nie uszkodzą więc powierzchni tablicy czy też mocowanych przedmiotów. Magnesy nie są brudzące.

 

Do wyboru są również magnesy w plastikowej obudowie. Są to bardzo mocne magnesy biurowe umieszczone w obudowie z tworzywa sztucznego. Magnesy te utrzymają do 25 arkuszy papieru formatu A4.

 

Magnesy w metalowej obudowie są również bardzo moce, utrzymają 15 arkuszy w formacie A4. Magnesy mają ergonomiczny kształt, dlatego też są wygodne przy manipulacji. Metalowa obudowa zwiększa odporność magnesu i zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia. Magnesy te dostępne są w złotym i srebrnym kolorze.

 

Szkolne magnesy online

W naszym e-shopie można wybrać z bogatej oferty

Szkolne magnesy