Tabliczki magnetyczne - profile C

Tabliczka magnetyczna - profil CMagnetyczny profil C umożliwia bardzo szybkie i łatwe oznaczanie magazynów, regałów itp. Magnetyczny profil c oprócz samego profilu c zawiera papierową etykietę i przezroczystą folię PVC. Sztywną etykietę papierową z opisem należy wsunąć do magnetycznego profilu c wraz z przezroczystą folią PVC (chroni etykietę przed zabrudzeniem, kurzem, itd.) i umieścić na dowolnym metalowym podkładzie.

Wymiary tabliczki magnetycznej - profilu C

Dostarczamy profile C o szerokości 20, 30 i 50 mm. Magnetyczny profil C jest w 50 m rolce, twarda etykieta papierowa i przezroczysta folia PVC są w odcinkach po 1 m. Można zamówić dowolną liczbę metrów. Dostarczamy jako komplet (magnetyczny profil C + papierową etykietę + przezroczystą folię PVC).

Sprzedaż on-line tabliczek magnetycznych

W naszym e-shopie można wybrać z bogatej oferty

KUPIĆ tabliczki magnetyczne

 

Produkty magnetyczne powiązane

Folie magnetyczneFolie magnetyczne
Folie magnetyczne sprzedajemy w różnych kolorach i wykonaniach. Nadają się jako nośnik reklamy. Można ją łatwo ciąć nożycami.

 

Paski samoprzylepnePaski samoprzylepne
Taśmę magnetyczną przylepić warstwą samoprzylepną do dowolnego przedmiotu, który następnie można umocować na magnetycznej powierzchni.

 

Kieszenie magnetyczneKieszenie magnetyczne
Kieszeń magnetyczna jest używana do ewidencji magazynowej do oznaczania regałów lub w produkcji do oznaczania procesów produkcyjnych.

 

Papier magnetyczny Papiery magnetyczne
Magnetyczny papier fotograficzny jest produkowany w formacie A4, można na nim bez obaw drukować na drukarkach laserowych i atramentowych.