Tabliczki magnetyczne - profile C

Tabliczka magnetyczna - profil CMagnetyczny profil C umożliwia bardzo szybkie i łatwe oznaczanie magazynów, regałów itp. Magnetyczny profil c oprócz samego profilu c zawiera papierową etykietę i przezroczystą folię PVC. Sztywną etykietę papierową z opisem należy wsunąć do magnetycznego profilu c wraz z przezroczystą folią PVC (chroni etykietę przed zabrudzeniem, kurzem, itd.) i umieścić na dowolnym metalowym podkładzie.

Wymiary tabliczki magnetycznej - profilu C

Dostarczamy profile C o szerokości 20, 30 i 50 mm. Magnetyczny profil C jest w 50 m rolce, twarda etykieta papierowa i przezroczysta folia PVC są w odcinkach po 1 m. Można zamówić dowolną liczbę metrów. Dostarczamy jako komplet (magnetyczny profil C + papierową etykietę + przezroczystą folię PVC).

Sprzedaż on-line tabliczek magnetycznych

W naszym e-shopie można wybrać z bogatej oferty

KUPIĆ tabliczki magnetyczne

 

Produkty magnetyczne powiązane

Folia magnetyczna

Folie magnetyczne

Folie magnetyczne sprzedajemy w różnych kolorach i wykonaniach. Nadają się jako nośnik reklamy. Można ją łatwo ciąć nożycami.

Tablica magnetyczna elastyczna

Tablice magnetyczne elastyczne

Folia posiada warstwę samoprzylepną do mocowania na powierzchni podkładowej. Z drugiej strony ma białą błyszczącą powierzchnię.

Pasek magnetyczny

Paski magnetyczne

Taśmę magnetyczną przylepić warstwą samoprzylepną do dowolnego przedmiotu, który następnie można umocować na magnetycznej powierzchni.

Papier magnetyczny

Papiery magnetyczne fotograficzne

Magnetyczny papier fotograficzny jest produkowany w formacie A4, można na nim bez obaw drukować na drukarkach laserowych i atramentowych.

Klasyczne kieszenie magnetyczne

Klasyczne kieszenie magnetyczne

Kieszeń magnetyczna jest używana w magazynach do oznaczania regałów lub przy produkcji do oznaczania procesów produkcyjnych.

Kieszenie magnetyczne z ramką

Kieszenie magnetyczne z ramką

Kieszeń ma pasek magnetyczny na całym obwodzie ramki. Chroni dokumenty przed kurzem i zabrudzeniem.

Kieszenie magnetyczne z wycięciem

Kieszenie magnetyczne z wycięciem

Kieszeń ma pasek magnetyczny na całym obwodzie. Na włożonym papierze można łatwo pisać i nie trzeba wyciągać go z kieszeni.

Kieszeń magnetyczna z zagięciem

Kieszenie magnetyczne z zagięciem

Kieszeń ma otwartą górną krawędź, do której można wsunąć kartkę papieru a następnie przyczepić kieszeń do metalowej powierzchni.

Kieszenie magnetyczne do powierzchni niemagnetycznych

Kieszenie magnetyczne do powierzchni niemagnetycznych

Ta kieszeń magnetyczna różni się od wszystkich innych, które znasz. W tylnej części posiada naklejkę, która umożliwia jej przymocowanie na powierzchnię niemagnetyczną.