Paski magnetyczne

Samoprzylepne paski magnetyczne

Magnetyczny pasek samoprzylepnyPo odcięciu potrzebnego kawałka i usunięciu ochronnej taśmy papierowej przykleić pasek magnetyczny na jakikolwiek przedmiot. Ten przedmiot można następnie umieścić na magnetycznej powierzchni, np. na tablicy , lodówce... Standardowo oferujemy 3 rozmiary.

Wymiary paska magnetycznego

Standardowe opakowanie samoprzylepnych pasków magnetycznych zawiera 100 mb. W naszej ofercie posiadamy paski o szerokości 15 mm o grubości 2 mm oraz szerokie 25 i 50 mm o grubości 1,6 mm. Klient może zamówić dowolna ilość metrów bieżących bez wzgledu na zawartość standardowego opakowania.

Paski magnetyczne kolorowe

Paski magnetyczne kolorowePo ucięciu lub odcięciu potrzebnego kawałka przyłożyć kolorową taśmę magnetyczną na dowolną powierzchnię metalową, np. na gazetkę ścienną, lodówkę lub regał. Kolorową taśmą magnetyczną oznaczymy np. na tablicy fazy procesu produkcji lub jakikolwiek inny diagram.

Wymiary paska magnetycznego

Kolorowe paski magnetyczne są pakowane w zwojach po 10 m. Standardowo oferujemy taśmy o szerokości 10, 20, 30, 40, 50 mm o grubości 0,6 mm. Sprzedajemy dowolną liczbę metrów taśmy. Podajemy cenę za 1 mb.

Sprzedaż online pasków magnetycznych

W naszym e-shopie można wybrać z bogatej oferty

Kupić magnetyczne paski w e-shopiE

Właściwości magnetyczne

Magnetyzm szczątkowy (Br)Koercja (Hcb)

Koercja wewnętrzna (Hcj)

Gęstość energii (BH max)
GsOeOeMGOe
1550 - 1800 1100-1500 2000-2800 0.5-0.65

Produkty magnetyczne powiązane

Folie magnetyczneFolie magnetyczne
Folie magnetyczne sprzedajemy w różnych kolorach i wykonaniach. Nadają się jako nośnik reklamy. Można ją łatwo ciąć nożycami.

 

Kieszenie magnetyczneKieszenie magnetyczne
Kieszeń magnetyczna jest używana do ewidencji magazynowej do oznaczania regałów lub w produkcji do oznaczania procesów produkcyjnych.

 

Tabliczki magnetyczne Tabliczki magnetyczne - profile C
Tabliczka magnetyczna jest najczęściej używana w ewidencji magazynowej do oznaczania regałów lub też do oznaczania ościeżnic drzwi.

 

Papier magnetyczny Papiery magnetyczne
Magnetyczny papier fotograficzny jest produkowany w formacie A4, można na nim bez obaw drukować na drukarkach laserowych i atramentowych.