Paski magnetyczne

Samoprzylepne paski magnetyczne

Magnetyczny pasek samoprzylepnyPo odcięciu potrzebnego kawałka i usunięciu ochronnej taśmy papierowej przykleić pasek magnetyczny na jakikolwiek przedmiot. Ten przedmiot można następnie umieścić na magnetycznej powierzchni, np. na tablicy , lodówce... Standardowo oferujemy 3 rozmiary.

Wymiary paska magnetycznego

Standardowe opakowanie samoprzylepnych pasków magnetycznych zawiera 100 mb. W naszej ofercie posiadamy paski o szerokości 15 mm o grubości 2 mm oraz szerokie 25 i 50 mm o grubości 1,6 mm. Klient może zamówić dowolna ilość metrów bieżących bez wzgledu na zawartość standardowego opakowania.

Paski magnetyczne kolorowe

Paski magnetyczne kolorowePo ucięciu lub odcięciu potrzebnego kawałka przyłożyć kolorową taśmę magnetyczną na dowolną powierzchnię metalową, np. na gazetkę ścienną, lodówkę lub regał. Kolorową taśmą magnetyczną oznaczymy np. na tablicy fazy procesu produkcji lub jakikolwiek inny diagram.

Wymiary paska magnetycznego

Kolorowe paski magnetyczne są pakowane w zwojach po 10 m. Standardowo oferujemy taśmy o szerokości 10, 20, 30, 40, 50 mm o grubości 0,6 mm. Sprzedajemy dowolną liczbę metrów taśmy. Podajemy cenę za 1 mb.

Sprzedaż online pasków magnetycznych

W naszym e-shopie można wybrać z bogatej oferty

Kupić magnetyczne paski w e-shopiE

Właściwości magnetyczne

Magnetyzm szczątkowy (Br)Koercja (Hcb)

Koercja wewnętrzna (Hcj)

Gęstość energii (BH max)
GsOeOeMGOe
1550 - 1800 1100-1500 2000-2800 0.5-0.65

Produkty magnetyczne powiązane

Folia magnetyczna

Folie magnetyczne

Folie magnetyczne sprzedajemy w różnych kolorach i wykonaniach. Nadają się jako nośnik reklamy. Można ją łatwo ciąć nożycami.

Tablica magnetyczna elastyczna

Tablice magnetyczne elastyczne

Folia posiada warstwę samoprzylepną do mocowania na powierzchni podkładowej. Z drugiej strony ma białą błyszczącą powierzchnię.

Tabliczka magnetyczna

Tabliczki magnetyczne - profile C

Tabliczka magnetyczna jest najczęściej używana w ewidencji magazynowej do oznaczania regałów lub też do oznaczania ościeżnic drzwi.

Papier magnetyczny

Papiery magnetyczne fotograficzne

Magnetyczny papier fotograficzny jest produkowany w formacie A4, można na nim bez obaw drukować na drukarkach laserowych i atramentowych.

Klasyczne kieszenie magnetyczne

Klasyczne kieszenie magnetyczne

Kieszeń magnetyczna jest używana w magazynach do oznaczania regałów lub przy produkcji do oznaczania procesów produkcyjnych.

Kieszenie magnetyczne z ramką

Kieszenie magnetyczne z ramką

Kieszeń ma pasek magnetyczny na całym obwodzie ramki. Chroni dokumenty przed kurzem i zabrudzeniem.

Kieszenie magnetyczne z wycięciem

Kieszenie magnetyczne z wycięciem

Kieszeń ma pasek magnetyczny na całym obwodzie. Na włożonym papierze można łatwo pisać i nie trzeba wyciągać go z kieszeni.

Kieszeń magnetyczna z zagięciem

Kieszenie magnetyczne z zagięciem

Kieszeń ma otwartą górną krawędź, do której można wsunąć kartkę papieru a następnie przyczepić kieszeń do metalowej powierzchni.

Kieszenie magnetyczne do powierzchni niemagnetycznych

Kieszenie magnetyczne do powierzchni niemagnetycznych

Ta kieszeń magnetyczna różni się od wszystkich innych, które znasz. W tylnej części posiada naklejkę, która umożliwia jej przymocowanie na powierzchnię niemagnetyczną.