Dlaczego opłaca się współpracować z firmą MAGSY Sp. z o.o.

Sprzedajemy magnesy i filtry magnetyczne z certyfikatem jakości

Od 10 sierpnia 2006 jesteśmy posiadaczem certyfikatu ISO 9001. Dlatego możemy zagwarantować, że produkujemy z wysokogatunkowych materiałów i nasze wyroby spełniają wymagania najwyższej jakości oraz że są produkowane w czystym miejscu przez wykwalifikowanych pracowników według jednolitej dokumentacji.

Produkujemy tylko w Republice Czeskiej

Produkujemy tylko w Republice CzeskiejStawiamy na zręczność i umiejętności naszych pracowników - obróbki metali, tokarzy, frezerów lub spawaczy. Naszą zasadą jest produkcja tylko wysokiej jakości wyrobów, które wytrzymają porównanie z innymi i będą służyć ku pełnemu zadowoleniu klientów.

Na rynku działamy od 2000 roku

Spółka MAGSY, s. r. o. powstała w listopadzie 2000 roku. Założycielem i jedynym właścicielem jest Jiří Němeček. Z małej firmy z kilkoma pracownikami powstała stabilna prosperująca firma z dziesiątkami pracowników i bogatym zapleczem technicznym. Od końca 2011 roku mamy siedzibę w nowych pomieszczeniach, które spełniają nasze wymagania co do efektywności produkcji i komfortu pracy.

Posiadamy filie w innych krajach europejskich

Dla szybkiej reakcji na Państwa potrzeby, założyliśmy filie w Polsce, Słowacji i w Bułgarii. W kolejnych krajach europejskich posiadamy przedstawicielstwa handlowe.

Posiadamy własny dział konstrukcyjno-rozwojowy

Uważamy, że tylko nieustanny rozwój jest właściwą drogą do zachowania konkurencyjności. Dlatego opieramy się o własne biuro konstrukcyjno-rozwojowe zatrudniające doświadczonych i zmotywowanych pracowników. Możemy w ten sposób łatwo zaproponować wyroby spełniające Państwa oczekiwania.

Sprzedajemy magnesy i inne wyroby na całym świecie

Jesteśmy dumni z tego, że odnieśliśmy sukces na zagranicznych rynkach. Jesteśmy w stanie spełnić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie jest dla nas obowiązkiem zachowanie wysokiej jakości naszych wyrobów.

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza. Skontaktuj się z nami