Certyfikat

Certyfikat ISO 9001:2008

Certyfikat ISO 9001:2008

Uważamy, że tylko wysoka jakość wyrobów z wysokogatunkowych materiałów mają w dzisiejszym świecie szanse na sukces. Dlatego 10 sierpnia 2006 roku uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001. W związku z tym możemy zagwarantować, że nasze wyroby spełniają wymagania najwyższej jakości, są produkowane w czystym miejscu przez wykwalifikowanych pracowników według jednolitej dokumentacji.

 

Certyfikat Instytutu Badawczego Przemysłu Maszynowego w Brnie

Certyfikat Instytutu Badawczego Przemysłu Maszynowego w BrnieNasze magnesy dźwigowe są testowane w Instytucie Badawczym Przemysłu Maszynowego w Brnie. Każdy magnes dźwigowy przed sprzedażą jest indywidualnie testowany i jest dostarczany z certyfikatem z podaną nośnością. Każdy magnes dźwigowy spełnia wymagania Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2006/42/WE.

Protokół z testowania

Protokół z testowania

Z każdym separatorem magnetycznym dostarczamy również protokół testu, który potwierdza, że separator przeszedł próbę indukcji magnetycznej i próbę odrywania z podanym wynikiem. Próbę indukcji magnetycznej przeprowadzamy gausomierzem a próbę odrywania na urządzeniu testowym TZM2 metodą opisaną w protokole.