Magnetyczne pręty manipulacyjne

Magnetyczny pręt manipulacyjny MMT 20 x 6

Magnetyczny pręt manipulacyjny MMT 9/20 Służy nie tylko do manipulacji z blachą. Ułatwi i przyspieszy wkładanie arkuszy do pras i ich wyciągania. Obniży się w ten sposób ryzyko zranienia ręki o blachę. Eliminuje się również wkładanie rąk pod głowicę prasy. Pręt ten posiada bardzo silny magnes neodymowy NdFeB o średnicy 20 mm.

Magnetyczny pręt manipulacyjny MMT 20 x 6 Ten pręt nadaje się do manipulacji z lekkimi przedmiotami. Do cięższych przedmiotów jest lepszy magnetyczny pręt manipulacyjny MMT 40 x 8, który jest opisany poniżej.

Magnetyczny pręt manipulacyjny MMT 40 x 8

Magnetická manipulační tyčNadaje się zwłaszcza do manipulacji z elementami ciętymi z blachy płomieniem. Dzięki temu, że posiada bardzo silny magnes dużych rozmiarów (średnica 40 mm) pręta manipulacyjnego można użyć też do cięższych wyrobów.

Magnetyczne pręty manipulacyjne z magnesami SmCo

Magnetyczny pręt manipulacyjny MMT 40 x 8

Do manipulacji z przedmiotami o wysokiej temperaturze pręty są wyposażone w bardzo odporne magnesy SmCo. Te magnesy mają niemal porównywalną siłę, jak magnesy NdFeB, ale ich odporność termiczna wynosi do 350 °C!

Sprzedaż on-line uchwytów manipulacyjnych

W naszym e-shopie można wybrać z bogatej oferty

Kupič pręt magnetyczny manipulacyjny w e-shopie

Inne uchwyty manipulacyjne, które ułatwiają pracę

Kątownik magnetyczny

Kątowniki magnetyczne
Kątownik magnetyczny zaoszczędzi pracę podczas spawania różnych profili. Można go wykorzystać do spawania pod kątem prostym, 45° lub na powierzchni płaskiej.

 

Ręczny manipulator do blachy

Manipulatory ręczne do blachy
Ręczny manipulator do blachy ułatwia pracę z arkuszami blachy. Blachę można w prosty sposób przesuwać, obracać itd.

 

Magnetyczny przenośnik blachy

Magnetyczne przenośniki blachy
Magnetyczny uchwyt do przenoszenia blachy ułatwia manipulację z arkuszami blachy i wyraźnie poprawia bezpieczeństwo pracy.

 

Magnetyczny zbieracz wiórów Magnetyczny zbieracz wiórów
Ręczny magnetyczny zbieracz wiórów służy do zbierania metalowych zanieczyszczeń w warsztatach obróbki metali i ślusarskich.

 

Magnes do ręki

Magnesy do ręki
Magnes do ręki ułatwia pracę z blachą. Ma szerokie zastosowanie głównie w prasowniach. Magnes do ręki mocuje się za pomocą pasków na dłoń.

 

Magnetyczny oddzielacz blachy

Magnetyczne oddzielacze blachy
Magnetyczny oddzielacz arkuszy blachy służy do bezproblemowego oddzielania arkuszy blachy na stosie. Można oddzielać tylko blachy przewodzące magnetycznie.

 

Magnes na pręcie do galwanizerni i lakierni

Magnesy na pręcie do galwanizerni i lakierni
Magnes na pręcie do galwanizerni i lakierni służy do wyjmowania elementów z wanny.