Separatory magnetyczne do suchych mieszanin – automatyczne czyszczenie

Separator magnetyczny dwustronny do suchych mieszanin (MSV PO)

Separator magnetyczny dwustronny do suchych mieszanek Separator magnetyczny z automatycznym czyszczeniem służy do separacji zanieczyszczeń metalowych z suchych mieszanek. Standardowo oferujemy urządzenia o wymiarach wejściowych 250x250, 400x400 i 500x500 i o wydajności do 150 t/h.


Czyszczenie separatora magnetycznego

Separator magnetyczny dwustronny do suchych mieszanek - czyszczenie automatyczneAutomatyczne czyszczenie polega na tym, że materiał przesypuje się centralną częścią separatora magnetycznego, a magnetyczne pręty przenoszą zanieczyszczenia do lewego lub prawego leja zsypowego (patrz animacja poniżej). Dzięki temu systemowi nie musi dochodzić do przerwania strumienia materiału.

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza. Skontaktuj się z nami

Produkt został stworzony i wyprodukowany przez naszą firmę. Montaż i serwis dokonywany jest przez naszych wykwalifikowanych techników.

Animacja automatycznego procesu czyszczenia

Princip čištění


Separator magnetyczny jednostronny do suchych mieszanek (MSV PO J)

Separator magnetyczny do suchych mieszanek - czyszczenie automatyczne - jednostronnyJak wszystkie nasze modele separator ten wyposażony jest w bardzo silne magnesy neodymowe. Separator jednostronny, dzięki unikalnemu czyszczeniu rusztu magnetycznego, umożliwia oczyszczanie materiału o granulacji większej niż 5 mm, dla których nie nadaje się separator dwustronny. Dużym atutem jest również mniejsze zapotrzebowanie na przestrzeń.

Czyszczenie separatora magnetycznego

Separator magnetyczny do suchych mieszanek - czyszczenie automatyczne - jednostronnyAutomatyczne czyszczenie separatora polega na przesiewaniu materiału przez ruszt magnetyczny w bocznej części separatora i w zaprogramowanych okresach czasowych wyprowadzenie zanieczyszczeń ferromagnetycznych poza strumień materiału. Przesunięcie nierdzewnych obudów rusztów spowoduje rozmagnesowanie i odrzucenie metalu.

 

 

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza. Skontaktuj się z nami

Produkt został stworzony i wyprodukowany przez naszą firmę. Montaż i serwis dokonywany jest przez naszych wykwalifikowanych techników.

Animacja automatycznego procesu czyszczenia

Animacja automatycznego procesu czyszczenia

 

 

 

 

 

Jednostronny separator magnetyczny do mieszanek suchych - trzypiętrowyOba rodzaje separatorów magnetycznych są sterowane za pośrednictwem elementów pneumatycznych FESTO i proces separacji nadzoruje system elektroniczny SIEMENS. Separator może być podłączony do centralnego systemu sterowania zakładu.

 
-->

Sprzedajemy też inne separatory magnetyczne mieszanek suchych

Płytowy separator magnetyczny

Płytowe separatory magnetyczne

Separator płytowy służy do separowania zanieczyszczeń z łatwo przenikalnych mieszanek o gorszej sypkości i większej ziarnistości materiału, który już nie przechodziłby płynnie przez ruszty magnetyczne.

Płyta magnetyczna

Płyty magnetyczne

Płyta magnetyczna służy do separowania małych ilości magnetycznych zanieczyszczeń z łatwo przenikalnych mieszanin transportowanych na taśmociągu.

Separator magnetyczny nad przenośnikiem taśmowym

Separatory magnetyczne nad przenośnikiem taśmowym

Separator magnetyczny służy do separowania zwłaszcza większych magnetycznych zanieczyszczeń z łatwo przenikalnych mieszanin transportowanych na taśmociągu. Z czyszczeniem ręcznym i automatycznym.

Bęben magnetyczny

Bębny magnetyczne

Bęben magnetyczny służy do separowania magnetycznych zanieczyszczeń metalowych z sypkich materiałów (metale kolorowe, granulat z tworzywa, mieszanki odpadowe, węgiel).

Magnetyczny bęben wynoszący

Bębny magnetyczne wynoszące

Podczas odbierania materiału między przenośnikiem i bębnem magnetycznym i dalej między obydwoma bębnami dochodzi do jego napowietrzania, co ułatwia oddzielanie metali od lepkiego materiału.

Walec magnetyczny

Walce magnetyczne

Walec magnetyczny służy do separowania magnetycznych cząstek metalowych z sypkich materiałów. Walec magnetyczny zastępuje bęben końcowy przenośnika.

Pręt magnetyczny

Pręty magnetyczne

Dzięki bardzo cienkiej ściance rury osłaniającej siła magnetyczna na powierzchni rury magnetycznej wynosi 6 300 i 8 900 Gs!

Magnes do leja wsypowego wtryskarki

Magnesy do leja wsypowego wtryskarki

Magnes do leja wsypowego wtryskarki znajdzie zastosowanie przede wszystkim w przemyśle tworzyw sztucznych, gdzie jest stosowany regranulat lub mielony materiał.