Wycieraczki magnetyczne

Wycieraczka magnetycznaCzęstym problemem w produkcji artykułów spożywczych jest oczyszczanie obuwia przy wchodzeniu z pomieszczeń warsztatowych do pomieszczeń czystych. Obuwie może być zanieczyszczone zanieczyszczeniami ferromagnetycznymi (wióry, opiłki, pył metalowy) i grozi kontaminacja czystych pomieszczeń tymi zanieczyszczeniami.

Z tego powodu opracowaliśmy wycieraczkę magnetyczną do wychwytywania zanieczyszczeń ferromagnetycznych z podeszew obuwia. Wycieraczka posiada bardzo silne magnesy neodymowe NdFeB. Magnesy są kryte gumową matą.

Silne wycieraczki magnetyczne o sile oderwania 87 N! Duża skuteczność wychwytywania zanieczyszczeń metalowych.

Wymiary wycieraczki magnetycznej

  • 1000 x 500 x 19 mm
  • 500 x 500 x 19 mm

Możemy wyprodukować matę magnetyczną o różnych wymiarach.

Umieszczenie strefy czyszczącej

Umieszczenie strefy czyszczącejNajczęściej wycieraczkę umieszcza się w pomieszczeniu śluzowym między warsztatem a czystym pomieszczeniem. Podczas przechodzenia przez wycieraczkę magnetyczną zanieczyszczenia ferromagnetyczne zostaną wychwytane na wycieraczce a obuwie personelu zostanie czyste.

Wycieraczka magnetyczna składa się z dwóch części – magnesów i kryjącej maty gumowej.

Jak czyści się wycieraczki?

  • Po prostu zdejmuje się kryjącą gumową część i usuwa wychwytane metale

Przeznaczenie wycieraczki magnetycznej

  • We wszystkich zakładach spożywczych
  • Tam, gdzie jest wymagana przez audytorów

 

 

Więcej informacji

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza. Nasi doradcy techniczni postarają się niezwłocznie odpowiedzieć na Państwa pytania.

Skontaktuj się z nami