Folie magnetyczne

Folia magnetycznaFolia magnetyczna może służyć między innymi jako nośnik reklamy wizualnej. Wykonana w ten sposób reklama jest łatwa do usunięcia, nie uszkadza podkładu jak zwykła folia samoprzylepna. Ewentualna grafika może być naniesiona sitodrukiem, offsetem lub wyklejona folią samoprzylepną. Zależy to od żądanej kolorystyki i motywu, który ma być naniesiony na folię.
Folia magnetyczna

Folię można ciąć zwykłymi nożyczkami, ewentualnie wybijać matrycą żądane kształty.

Samoprzylepna folia magnetyczna nie służy jako tablica magnetyczna do mocowania magnesów. Do tego celu ma za małą zawartość żelaza. 

 

Wymiary folii magnetycznej

Nowo sprzedajemy dwa warianty wykrojonej folii w formacie A5, A4, A3. Folia magnetyczna samoprzylepnaStandardowo oferujemy grubość 0.4, 0.5, 0.7 i 1 mm w rolkach o długości 30 mb, grubość 1.5 mm jest dostępna w rolce 15 mb i 2 mm w rolce 10 mb. Szerokość folii wynosi 62 cm i wykończenie powierzchni w kolorze brązowym, białym, niebieskim, żółtym, czerwonym, zielonym i z jednostronną warstwą samoprzylepną.  Folia magnetyczna zachowuje swoje właściwości w zakresie temperatur od -30 do +70°C.

Zapewniamy operatywne terminy dostawy

Standardową ofertę folii dostarczamy do dwóch dni roboczych po otrzymaniu zamówienia.. Klient może zamówić dowolna ilość metrów bieżących bez wzgledu na zawartość standardowego opakowania.

Sprzedaż online folii magnetycznych

W naszym e-shopie można wybrać z bogatej oferty

Kupić folie magnetyczne w e-shopie

Siła oderwania folii magnetycznej w zależności od jej grubości

Grubość foliiSiła oderwania
 0,4 mm 20 g/cm²
0,5 mm 29 g/cm²
0,7 mm 40 g/cm²
1,0 mm 58 g/cm²
1,5 mm 68 g/cm²
2,0 mm 84 g/cm²

Siłę oderwania mierzyliśmy na płycie stalowej o grubości 5 mm, przy zerowej szczelnie pomiędzy filią magnetyczną i płytą stalową. 

Siła oderwania folii magnetycznej przy ścinaniu stanowi 1/4 siły oderwania przy rozciąganiu (patrz tabela po lewej).

 

Właściwości magnetyczne

Magnetyzm szczątkowy (Br)Koercja (Hcb)

Koercja wewnętrzna (Hcj)

Gęstość energii (BH max)
GsOeOeMGOe
1550 - 1800 1100-1500 2000-2800 0.5-0.65

Produkty magnetyczne powiązane

Paski samoprzylepnePaski samoprzylepne
Taśmę magnetyczną przylepić warstwą samoprzylepną do dowolnego przedmiotu, który następnie można umocować na magnetycznej powierzchni.

 

Kieszenie magnetyczneKieszenie magnetyczne
Kieszeń magnetyczna jest używana do ewidencji magazynowej do oznaczania regałów lub w produkcji do oznaczania procesów produkcyjnych.

 

Tabliczki magnetyczne Tabliczki magnetyczne - profile C
Tabliczka magnetyczna jest najczęściej używana w ewidencji magazynowej do oznaczania regałów lub też do oznaczania ościeżnic drzwi.

 

Papier magnetyczny Papiery magnetyczne
Magnetyczny papier fotograficzny jest produkowany w formacie A4, można na nim bez obaw drukować na drukarkach laserowych i atramentowych.